Odkup Lublin razem z nami! Sprzątaj po swoim psie.


Ankieta dotycząca sprzątania po psach w Lublinie

Kliknij tu!

Odkup Lublin, to projekt mający na celu przede wszystkim umilenie życia mieszkańcom Lublina, ze szczególnym naciskiem na Ogród Saski. Aktualnie psy nie mają tam wstępu z powodu obawy, że będą zanieczyszczały teren Ogrodu. Naszym zdaniem to wielki paradoks, że w centralnym, największym miejskim ogrodzie istnieją takie zakazy. Dlatego chcąc ułatwić życie właścicielom czworonogów i sprawić by spacery po Saskim były przyjemne dla wszystkich proponujemy wspólne ODKUPIENIE LUBLINA. Chcemy zainstalować w Ogrodzie Saskim specjalny pojemnik na psie odchody, oprócz niego też dedykowane torebki ułatwiające sprzątanie. Na bieżąco o projekcie będziecie dowiadywać się na naszym profilu na fb .

OdKUP Lublin - info

Skonstruujemy prototyp specjalnego pojemnika oraz łatwego w obsłudze podajnika z woreczkami. Dodatkowo, żeby zachęcić właścicieli czworonogów do korzystania z tego, przy pojemniku ustawimy kosz z gumowymi zabawkami dla psów. Będzie je można bezpłatnie pożyczać na czas spacerów. Mamy też nadzieję, że uda nam się nagradzać aktywnie sprzątających!

Dla Mieszkańców Lublina

Odkup Lublin razem z nami! Niech nadejście wiosny nie kojarzy Ci się z torem przeszkód na trawniku. Wspólnie możemy sprawić, że w Ogrodzie Saskim wszyscy będziemy bez obaw mogli spędzać wolny czas!

w

Dla Właścicieli Psów

My mamy pomysł, ale to Wy znacie swoich pupili najlepiej. Jeśli masz pomysł na to jak udoskonalić nasz projekt i akcję – po prostu się z nami skontaktuj. Odpowiemy na każdą wiadomość!

Odkup Lublin jest hasłem przyświecającym akcji mającej na celu zmobilizowanie właścicieli psów do sprzątania po nich. Chcemy zacząć od Ogrodu Saskiego, do którego obecnie psy w ogóle nie mają wstępu. Zaczniemy od jednego pojemnika i podajnika (oraz kosza z zabawkami) i mamy nadzieję, że ta akcja spotka się z tak dobrym przyjęciem, że wkrótce będziemy mogli przenieść ją w kolejne miejsca Lublina.

Właścicieli psów zachęcimy do tego, żeby włączyli się do akcji dzięki atrakcyjnemu pojemnikowi i łatwemu w obsłudze podajnikowi torebek (wkrótce go zaprezentujemy), a także tym, że na czas spaceru będą mogli bezpłatnie wypożyczyć sobie zabawki dla psów (gumowe piłki, kości, e.t.c.) Oprócz tego chcemy jednoczyć tę społeczność poprzez stworzenie miejsca, w którym będą mogli pochwalić się swoimi pupilami (zdjęcia), zdobywać nagrody dla nich (kiedy pozyskamy sponsorów – zakłady weterynaryjne, sklepy zoologiczne) poprzez udział w konkursach. Wiemy, że taka akcja nie będzie też obojętna dla tych, którzy psów nie mają. Mamy nadzieję, że docenią jej potencjał i będą wypowiadać się na naszym profilu na Facebooku oraz pokazując zdjęcia piętnować zachowania inne niż te, których oczekujemy.

Bądź najlepszym przyjacielem swojego psa, posprzątaj po nim!

Masz sugestie, podziel się nimi.
Napisz na adres e-mail: odkuplublin@gmail.com