DeLorean DMC-12

Marcin Pendel

Inżynier, student 5 roku Edukacji Techniczno – Informatycznej na Politechnice Lubelskiej. Z zawodu Technik Technologii Drewna. Interesuje się modelowaniem 3D, rysunkiem technicznym oraz obróbką drewna na frezarkach sterowanych numerycznie.

 

 

Justyna Domaszewicz

Aktualnie pracuję jako content manager w branży social media. Oprócz tego zajmuję się organizacją wydarzeń kulturalnych i eventów, pracuję jako konferansjer.

https://www.facebook.com/NiebieskaWrozka

 

Ivan Davydenko

Zawodowo opiekuję się kotami swoich bliskich i znajomych. Studiuję kognitywistykę i potrafię wytłumaczyć co to jest. Jaram się internetem i skutkami jego nadużywania. W czasie wolnym gram na ukulele i oglądam „Trudne sprawy”.

Katarzyna M.Rymarz

Wykształcenie? Produkcja filmowo telewizyjna i działania multimedialne. Zawodowo? Obecnie obsługuję spore firmy. Prywatnie – dumna matka. Nowoczesne technologie interesują mnie jeśli nadają się do wykorzystania w sztukach wizualnych lub w projektowaniu graficznym.

http://www.artrymarz.cba.pl

No siema, to my

Karol Rzepecki

Jestem doktorantem w Instytucie Muzykologii KUL. Na co dzień pochłania mnie muzyka, która jest moją główną pasją. Od jakiegoś czasu interesuję się szczególnie kompozytorami Lublina, okresu XIX i początku XX wieku. Ponad to staram się czynnie uczestniczyć w życiu kulturalnym naszego miasta.