5. Nasz ZESPÓŁ

Darek Raczkowski

Darek Raczkowski

Artysta z wyboru, grafik z zawodu, meloman z natury. Wychowałem się na rowerze, dlatego wolność jest dla mnie jedną z najważniejszych wartości. Chłonę nowości technologiczne, designerskie, kulturalne i kulinarne. Uwielbiam ludzi, bez nich świat nie był by taki ciekawy.

Magda Kornacka

Magda Kornacka

Z wykształcenia i zawodu jestem architektem krajobrazu z zainteresowania grafikiem, twórcą rękodzieła. „Zawrócona” lublinianka. Fascynują mnie ludzie z pasją i wyobraźnią. Uwielbiam podróże, im dalej zajadę tym bardziej kurczy mi się świat.

Magda Milewska

Magda Milewska

Ponad cztery lata w branży interaktywnej, morze wypitej kawy, nieprzespane noce… tak to ja! Obszar moich działań to SEO, SEM, web design, e-mail marketing, SMO. Ludzie, praca, filmy, książki, muzyka – tyle mi do szczęścia trzeba 😉

Paweł Dąbski

Paweł
Dąbski

Komputery to moja pasja odkąd pamiętam. Zawodowo: programista, bazodanowiec, developer. Poza pracą: wszystko związanie z nowymi technologiami i ich rozwojem. Jeśli nie siedzę przy komputerze to pewnie gram w piłkę nożną.

Wojtek Kłosowski

Wojtek Kłosowski

Jestem ekspertem samorządowym, specjalistą od strategii, oraz artystą plastykiem. Udzielam się w różnych projektach artystycznych, animatorskich i rewolucyjno-świadomościowych. Napisałem powieść. Rewitalizuję Łódź.

Masz pytania? Napisz