Aktualny Stan Punktów

Pokonaj Lublin

1089

Odkup Lublin

743

Check-in Lublin

1035

Nie spać zwiedzać

772

Bezpieczna Zebra

818

Lubostop

649

Zespół: Don't Panic

Magdalena Milewska

Ponad cztery lata w branży interaktywnej, morze wypitej kawy, nieprzespane noce… tak to ja! Obszar moich działań to SEO, SEM, web design, e-mail marketing, SMO.
Ludzie, praca, filmy, książki, muzyka – tyle mi do szczęścia trzeba 😉

Dariusz Raczkowski

Artysta z wyboru, grafik z zawodu, meloman z natury. Wychowałem się na rowerze, dlatego wolność jest dla mnie jedną z najważniejszych wartości. Chłonę wszelkie nowości: technologiczne, designerskie, kulturalne i kulinarne. Uwielbiam ludzi, bez nich świat nie był by taki ciekawy.

 

 

Anna Dąbska

Paweł Dąbski

Komputery to moja pasja odkąd pamiętam. Zawodowo: programista, bazodanowiec, developer. Poza pracą: wszystko związanie z nowymi technologiami i ich rozwojem. Jeśli nie siedzę przy komputerze to pewnie gram w piłkę nożną.

Magdalena Kornacka

Z wykształcenia i zawodu jestem architektem krajobrazu z zainteresowania grafikiem, twórcą rękodzieła. „Zawrócona” lublinianka. Fascynują mnie ludzie z pasją i wyobraźnią. Uwielbiam podróże, im dalej zajadę tym bardziej kurczy mi się świat.

http://mkarchitektura.pl/

Zespół: TEAM A

Kamil Krzywda

Z zawodu programista, elektronik z zamiłowania. W życiu zawodowym zajmował się wszystkim od tworzenia trójwymiarowych środowisk e-learningowych, po programowanie aplikacji biznesowych w bankach. Zwolennik open source i open hardware.

 

Paweł Gładysz

Specjalista ds. Wsparcia Technicznego. Bardzo mocno się stara, aby być nazywanym „człowiekiem renesansu”. Śledzi rozwój technologii drukarek 3D, frezarek 3D, jest Androidowym i iOS-owym geekiem.

Marcin Wrona

Specjalista ds. sieci komputerowych, a poza pracą zawodową również fotograf i licencjonowany pilot UAV (dronów). Pomocnik żony w życiu codziennym, jak i w prowadzeniu firmy. W wolnych chwilach lubię pomajsterkować, sprawdzać nowe rozwiązania w swoich „zabawkach” oraz rozwijać swoje kompetencje.

www.flightcam.pl

 Robert Wciseł

Zawodowo kieruje zespołem R&D jednej z lubelskich firm branży IT. Prywatnie mąż, ojciec. Miłośnik nowoczesnych technologii. Eksploruje autonomię i samowystarczalność w ujęciu apokaliptycznym/kosmicznym. Głodny wiedzy i umiejętności. Promuje Druk 3D jako manifestację kolejnej rewolucji przemysłowej.

 

 

Krzysztof Lipka

Zespół: PI razy OKO

Jacek Lipski

Account & Social Media Manager w agencji marketingu taktycznego Vena Art, specjalista od webwritingu i content marketingu, a także od zarządzania zintegrowanymi kampaniami marketingowymi. W przeszłości zaliczyłem również dłuższe epizody z warszawską („finansówka”) i gliwicką „korpo” (branża energetyczna) oraz krótsze z „freelance’em” (portal lifestyle’owy) i emigracją (USA, Irlandia). Po godzinach bloguję, prowadzę 2 stronki na Facebook (marketing, polskie kryminały) i gram w basket (ok, trochę przesadziłem – w tym sezonie głównie oglądam ☺).  
Blog: http://jaceklipski.pl/
Fan page marketingowy: https://www.facebook.com/marketing.ksiazki.zycie
Fan page o polskich kryminałach: https://www.facebook.com/LubiePolskieKryminaly 
Więcej info o mnie: http://www.goldenline.pl/jacek-lipski3/

 

Joanna Trzcińska

Moją specjalnością są warsztaty i pokazy naukowe dla dzieci, które realizuję pod własną marką – Mobilna Nauka. Zajmuję się także wdrażaniem działań marketingowych oraz projektowaniem graficznym. We wszystkich moich działaniach staram się pokazywać synergię nauki i sztuki.

https://www.facebook.com/joanna.trzcinska.52
https://www.facebook.com/mobilnanauka

Grzegorz Adamczuk

Łukasz Warowny

Student piątego roku informatyki medycznej na UMCS w Lublinie. Zawodowo zajmuję się budową i konfiguracją sieci komputerowych oraz systemów CCTV jak i tworzeniem aplikacji na zamówienie. Poza nauką i pracą lubię pomajsterkować przy elektronice lub samochodzie.”

FB: http://facebook.com/lukasz.warowny

 

 

Marta Kowalska

Projektantka graficzna, artystka, po godzinach fotografka i aktywistka. Studentka roku dyplomowego w. grafiki ASP w Warszawie. Kilka pojęć: realizm naukowy w sztuce, przenikanie dziedzin, kontrolowany przypadek. W czasie wolnym oglądam bajki, wkręcam się na zajęcia na nie swoich uczelniach i zastanawiam się, czy nie uciec z cyrkiem!

Zespół: G4

Dominik Wąsik

Co tu wiele opisywać. Przed komputerem mogę siedzieć godzinami (ale bez przesady). Grafik komputerowy / programista(początkujący) / czasami pomajstruje przy stronach internetowych. Wszędzie i we wszystkim mnie pełno.
Kilka projektów już ujrzało świat dzienny, ale to nie wszystko…

Agnieszka Wojtyna

Ukończyłam Grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie: dyplom magisterski w Pracowni Wklęsłodruku (2014 r.).
Pracuję jako grafik – głównie projektuję materiały do druku.
Zapraszam do lektury (sztuka/literatura/teatr): http://rajnotforsale.wordpress.com/

Marek Nazar

Z zamiłowania jestem pentesterem. Interesuję się nowymi technologiami i nowinkami technicznymi.

Adam Sokołowski

Interesuje  mnie  bycie złota rączką, elektronika, rozdmuchiwarki i wtryskarki, elektryka starych samochodów, elektryka budowlana, kolektory słoneczne, wideofilmowanie.

Adam Organista

Aktor Lubelskiego Teatru Kameralnego, Członek Teatru Improv ” No Potatoes”. Trener, Alpinista, Akrobata, Gadżeciaż. Uwielbia dobre kino, wyzwania i las. W wolnych chwilach biega maratony, skacze ze spadochronu i gra na gitarze.

Zespół nr 6

Artur Miłkowski

Jestem studentem ekonomii, instruktorem zajęć z robotyki dla młodych geeków i przewodniczącym Forum Młodych Lewiatan. W wolnym czasie czytam literaturę biznesową i zgłębia tajniki teatru improwizowanego. Współorganizowałem kilka lokalnych inicjatyw jak Pecha Kucha Night i lubelska edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

 

 

Łukasz Wójtowicz

Pracuję w neTTheatre – Teatrze w Sieci Powiązań jako producent. Organizowałem produkcje teatralne i prezentacje spektakli, koncerty, czy wystawy fotograficzne w różnych częściach Polski. W wolnych chwilach angażuję się w projekty edukacyjne i międzykulturowe, głównie na poziomie międzynarodowym. 

Łukasz Fedorowicz

Jestem projektantem. Zajmuję się serwisami internetowymi, brandingiem i interfejsami. Prowadzę własną firmę pod marką Mataba. Lubię układać, porządkować i upraszczać. Dużo szkicuję i chętnie wymyślam nowe rzeczy. Mój notatnik wypchany jest geometrycznymi wzorkami. Jaram się typografią i nowymi mediami, a szczególnie wirtualną rzeczywistością. Uwielbiam książki sf i gry fabularne, opowiadane RPG, które od lat prowadzę. Stąd też sprawnie wymyślam opowieści dziwnej treści.

http://mataba.pl/

pl.linkedin.com/in/lukaszfedorowicz/

 

Anna Prończuk

Manager Business Link Lublin

Patryk Omiotek

Zajmuję się programowaniem i prowadzeniem projektów IT, głównie aplikacji webowych typu B2B. Czasami romansuję z marketingiem internetowym i optymalizacją konwersji za pomocą Google AdWords i Analytics. Ostatnio jaram się Arduino 😉

https://www.facebook.com/patryk.omiotek

http://pl.linkedin.com/in/patrycjuszomiotek/

 

Zespół: DeLorean DMC-12

Marcin Pendel

Inżynier, student 5 roku Edukacji Techniczno – Informatycznej na Politechnice Lubelskiej. Z zawodu Technik Technologii Drewna. Interesuje się modelowaniem 3D, rysunkiem technicznym oraz obróbką drewna na frezarkach sterowanych numerycznie.

 

 

Justyna Domaszewicz

Aktualnie pracuję jako content manager w branży social media. Oprócz tego zajmuję się organizacją wydarzeń kulturalnych i eventów, pracuję jako konferansjer.

https://www.facebook.com/NiebieskaWrozka

 

Ivan Davydenko

Zawodowo opiekuję się kotami swoich bliskich i znajomych. Studiuję kognitywistykę i potrafię wytłumaczyć co to jest. Jaram się internetem i skutkami jego nadużywania. W czasie wolnym gram na ukulele i oglądam „Trudne sprawy”.

Katarzyna M.Rymarz

Wykształcenie? Produkcja filmowo telewizyjna i działania multimedialne. Zawodowo? Obecnie obsługuję spore firmy. Prywatnie – dumna matka. Nowoczesne technologie interesują mnie jeśli nadają się do wykorzystania w sztukach wizualnych lub w projektowaniu graficznym.

http://www.artrymarz.cba.pl

Karol Rzepecki

Jestem doktorantem w Instytucie Muzykologii KUL. Na co dzień pochłania mnie muzyka, która jest moją główną pasją. Od jakiegoś czasu interesuję się szczególnie kompozytorami Lublina, okresu XIX i początku XX wieku. Ponad to staram się czynnie uczestniczyć w życiu kulturalnym naszego miasta.